حریم خصوصی

احترام به شما وظیفه ی ماست

حریم خصوصی

یکی از مهمترین اصول فون آپ احترام به حریم خصوصی کاربران خود است، ما برای ثبت نظر، خرید، پرسش و پاسخ و برخی دیگر از امکانات وبسایت نیاز به یه سری اطلاعات از کاربران خود داریم تا بتوانیم خدماتی مطمئن را به شما ارائه دهیم.
برای خرید و ارسال سفارش نیاز به اطلاعاتی از قبیل آدرس، شماره تماس و ایمیل شما داریم و از آنجایی که کلیه فعالیت های فون آپ قانونی و طبق قوانین تجارت الکترونیک است و طی فراید خرید فاکتور رسمی و گاهی بنابه درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر میشود به همین دلیل وارد کردن اطلاعاتی مانند کد ملی و یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خرید های سازمانی لازم است. متذکر میشویم تمام اطلاع رسانی ها و مکاتبات با آدس ایمیل و شماره تلفن هایی که مشتری در پنل خود ثبت می کند و مورد تایید مشتری است صورت میگیرد پس درج ایمیل، شماره تماس های همراه و ثابت و آدرس توسط کاربر به منزله مورد تایید بودن صحت آن هاست و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فون آپ جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فون آپ تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.همچنین فون آپ ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها،برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فون آپ را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.
توجه داشته باشید که 50002210004082 و 5000299555495 شماره‌هایی است که فون آپ از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه فون آپ را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد. همچنین ممکن است فون آپ از طریق شماره 300061930002 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجیارسال کند.بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فون آپ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فون آپ است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@phoneup.ir اطلاع دهید.

فون آپ ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فون آپ می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت فون آپ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به فون آپ اعطا نموده و حق اعتراض را ازخود سلب می‌نمایند.باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری ازهرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه فون آپ را از خود سلب می‌کند. فون آپ هویت شخصی کاربران رامحرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای فون آپ وجود ندارد و کاربران بااعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که فون آپ همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP وکوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی فون آپ و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و فون آپ حق اعتراض و پیگیری رااز طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد. در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های فون آپ ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید. فون آپ برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدواراست که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد. در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با بخش تماس با ما در ارتباط باشید.