فروشگاه اینترنتی فون آپ

خرید بی واسطه تلفن همراه

ارسال سریع و رایگان

تمامی سفارشات ثبت شده در فروشگاه اینترنتی فون آپ در اولین روز کاری و رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

پایین ترین قیمت

محصولات ارائه شده در فروشگاه فون آپ با بهترین قیمت ممکن آماده خرید برای شما می باشد.

ضمانت بازگشت

مرجوع کالا و بازگشت وجه طبق قوانین فون آپ حتی در صورت عدم پسند شما مشتریان عزیز

تاریخچه ی ما

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

اولین هدف فروشگاه اینترنتی فون آپ جذب اعتماد ما مشتریان عزیز است، دوست نداریم اولین خرید شما ازفون آپ آخرین خرید شما باشد به همین دلیل همیشه به دنبال راهکارهایی برای خدمت رسانی بهتر به شما هستیم. مشاوره تخصصی و اختصاصی به شما، ارسال سریع و رایگان سفارشات، گارانتی بازگشت وجه، ارسال هدیه با تمامی سفارشات و بروز بودن قیمت و موجودی کالا ها در 99 درصد مواقع که یک درصد آن نیز خطای انسانی است خدماتی است که هدف آن رضایت شما عزیزان است.